Sanikhaber.com

Eşcinsel Başbakan’ın Hayat Arkadaşı First Lady’lerin Hatıra Fotoğrafında

Eşcinsel Başbakan’ın Hayat Arkadaşı First Lady’lerin Hatıra Fotoğrafında

Belçika’nın başkenti Brüksel bugün liderleri ağırladı. “NATO devlet ve Hükümet Başkanları Toplantısı” na katılmak için şehre gelen NATO liderleri düzenlenen programa katılım gösterdi.

Liderler ile beraber Belçika’nın başkenti Brüksel’e gelen eşleri adına özel bir program organize edildi.

Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Lüksemburg,  Fransa, İzlanda, Slovenya, ve Bulgaristan devlet adamlarının hayat arkadaşlarının katılım gösterdiği organizasyonun ev sahipliği görevini, Belçika Başbakanı Michel’in karısı Derbaudrenghien ile NATO genel sekreterliği makamında bulunan Stoltenberg’in eşi Schulerud üstlendi.

 First Lady’lerin Fotoğraf Karesindeki Tek Erkek

Gerçekleştirilen organizasyonda hatıra fotoğrafı çekilmek istendi. Çekilen bu fotoğraf karesine yansıyan bir isim diğerlerinden daha çok konuşuldu.

Lüksemburg Başbakanı Xavier Bettel’ın hayat arkadaşı Gauthier Destenay, organizasyonda ve fotoğrafta bulunan tek erkek olarak yer aldı.

 HOMOSEKSÜEL AB LİDERİNİN YAKIŞIKLI EŞİ

Lüksemburg Başbakanı Xavir Bettel 42 yaşında. 2015 yılında Gauthier Destenay isimli bir Belçika vatandaşı ile dünyaya girmişti. Eşinin mesleği mimarlık.

Bettel, eş cinsel evlilik yapan ilk lider olma sıfatını taşıyor.

NATO Toplantısı için bir araya gelen liderler arasında dikkat çeken bir başka konu daha vardı. Zirveye katılım gösteren eğlenceli ve genç ruhu ile tanıdığımız Kanada Başbakanı Trudeau, çorapları ile yine gündem olmayı başardı.

Trudeau’nun Pembe Çoraplarında Nato’yu Simgeleyen Desen Göze Çarptı

 Daha önce de giymeyi tercih ettiği çorapları ile çok konuşulan Kanada Başbakanı Justin Trudeau, NATO’nun liderler zirvesine de pembe çoraplarıyla geldi.

Almanya Başbakanı Merkel Trudeau’nun Çoraplarını Çok Beğendi

Trudeu’un çoraplarını fark eden Almanya Başbakanı Merkel şaşkınlığını kameralar karşısında gizlemeyi başaramadı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ