Sanikhaber.com

Erzurum’ da Meydana Gelen Olayda Eski Dadaşköy Belediye Başkanı 3 Kişiyi Bıçakladı!

Erzurum’ da Meydana Gelen Olayda Eski Dadaşköy Belediye Başkanı 3 Kişiyi Bıçakladı!

Erzurum da meydana gelen olayda, para mevzusu sebebiyle hayvan pazardayken cinnet geçirdiği iddia edilen eski Dadaşköy Belediye Başkan’ larından Y. Y. isimli şahış iki kişi bıçaklarken bir kişinin de boğazını kesen adam kaçarak olay yerinden uzaklaştı ancak çok geçmeden bir ahırda yaralı bir şekilde ele geçirildi.

Edinilen bilgilere göre bu sabah saatler 09.30 sularında iken Erzurum’ un Kombina Caddesi’ nde yer alan hayvan pazarında bir olay meydana geldi. Alınan duyumlara göre eski Dadaşköy Belediye Başkan’ larından Y. Y. isimli şahıs hayvan alımı satımı sırasında doğmuş olan para mevzusu yüzünden bir grupla tartışma yaşadı. Tartışmanın üzerinden çok geçmeden cinnet geçirdiği iddia edilen eski başkan tartıştığı insanların çay ocağında oturmakta olduğunu görünce onlara bıçak yardımıyla saldırdı. Hayvan tüccarlığı yapan Gökmen Bayram’ ın boğazını kesen Y. Y. bir diğer hayvan tüccarları Emrah Bayram Mehmetoğlu ve Mustafa Teymuroğlu’ nu da yüzünden bıçakladı.

Boğazı kesilen ve hayati tehlikesi bulunan Gökmen Bayram hemen otomobille hastaneye kaldırıldı. Yaralanan diğer iki kişi ise ambulans ile  Yakutiye Araştırma Hastanesi’ ne kaldırıldılar.

Ahırda Ele Geçirildi 

Yaşanan bu olayın arkasından olay yerine çok sayıda polis geldi. 3 kişiyi bıçaklamış olan eski başkan için operasyon başlatıldı. Yakınlarda bulunan ahırlara bakan polisler eski başkanın kan izlerine rastladığı bir ahıra girdiler ve burada ahırın arka kapısına kırarak kaçmaya kalkışan Y. Y. isimli şahısı yaralı bir şekilde ele geçirdi. Y. Y. polis ekipleri ile birlikte hastaneye sevk edildi.

Diğer yandan ise Y. Y. ile ilgili herhangi bir saldırı ihtimali üzerine Dadaşköy de yoğun güvenlik önlemleri alındı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ