Sanikhaber.com

En Leziz Lokmalar Burada

Sektörde 30 senelik bir deneyime sahip olan ve kaliteli hizmetleri ile en lezzetli lokmacı olma fırsatını yakalayan Lokmacı Furkan Usta, tüm özel günlerinizde sizlerin yanında yer almaya devam ediyor.

En Leziz Lokmalar Burada

Sektörde 30 senelik bir deneyime sahip olan ve kaliteli hizmetleri ile en lezzetli lokmacı olma fırsatını yakalayan Lokmacı Furkan Usta, tüm özel günlerinizde sizlerin yanında yer almaya devam ediyor. Sizlere kusursuz bir hizmet sunabilmek adına sorumluluklarından ödün vermeden hizmet sunan Lokmacı Furkan Usta, en leziz lokmaları siz ve konuklarınız için hazırlıyor.

 

Faaliyet gösterdiği günden bu yana birçok hayırlı işte görev alan ve uzman ekibi ile birlikte kusursuz hizmetler sunan Lokmacı Furkan Usta, belli dönemlerde yapmış olduğu kampanyalar ile de müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

 

Ölen yakınlarınızın arkasından hayır yapmak için sunulmuş olunan hayır lokması hizmetinde, 5000 kişiye kadar lokma dağıtımı yapılabilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz takdirde elemanları ve standları ile birlikte istediğiniz yere gelen lokma ekibi, sizlerin üzerinden büyük bir yükü kaldırmaktadır.

 

Özel günlerde lokma döktürme isteyenler için gerekli tüm ekipman ve malzemeler sizler adına temin edilmektedir. Cenaze, mevlit, açılış gibi her türlü organizasyonlarda lokmacı kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Lokma döktürme ihtiyaçlarınızda istediğiniz her zaman telefon ile arayarak gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

lokmacifurkan.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ