Sanikhaber.com

Elazığ’da İki Kardeş Annelerinin Cesediyle 15 Gün Aynı Evde Yaşadılar. Komşuların Şikayeti Üzerine Gerçek Ortaya Çıktı

Elazığ’da İki Kardeş Annelerinin Cesediyle 15 Gün Aynı Evde Yaşadılar. Komşuların Şikayeti Üzerine Gerçek Ortaya Çıktı

Elazığ’da akıl almaz bir olay yaşandı. iki kardeşin yaklaşık 15 gündür annelerinin ölüsüyle beraber yaşama devam ettikleri anlaşıldı.

Yürekleri dağlayan olay, Elazığ merkez Kızılay Mahallesi’nde bir evde yaşandı. 2 çocuğu ile beraber oturan 79 yaşındaki Fatma Yüksel’i göremeyen komşuları şüphelenip evine gitti. Evde kapıya çıkan Yüksel’in 42 yaşındaki kızı Serpil Yüksel, “Annem hasta içeride yatıyor, sonra gelin hastaneye götüreceğim” diyerek komşuları geri çeviriyor. Kızının verdiği tepkilerden huylanan komşuların arasında bulunan kadınlardan biri Muhtar eşi Mehmet Çekmez’e evde kötü bir durum olduğunu ve ceset kokusu geldiğini belirtti. Muhtar Çekmez de, yaşanan bu olayı polis ekiplerine ihbar etti.
İhbar üzerine kapıyı çalan polise Serpil Yüksel, “Annem evde yatıyor hasta, yarın hastaneye götüreceğim, siz niye geldiniz” diyerek eve sokmak istemediği belirtildi. Eve zorla giren polis, 79 yaşındaki kadının uzun bir süre önce kanepede son nefesini verdiğini, kızının ise yanında yattığını belirledi.
Yaşlı kadın otopsi için Fırat Üniversitesi Hastanesi morguna sevk edildi. En az 15 gün önce öldüğü anlaşılan yaşlı kadının, kesin ölümü sebebi ise otopsi sonucu alınan örneklerin incelenmesi ile anlaşılacağı söylendi.
Aynı evde kalan bir diğer kişi Ercan Yüksel’in ise, annelerinin öldüğünü birine söylemesi halinde kız kardeşinin de canıma kıyarım deyip baskı kurması üzerine, annesinin öldüğünü kimseye söylemediği belirtti.
Şüpheli ölüm olarak kayıtlara geçen olayla alakalı savcılığın soruşturma başlattığı öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ