Sanikhaber.com

Eğlence Ortamlarına Renk Katan Osmanlı Mehter Takımı

Yaygınlaşan mehter takımı ile eğlence alanları kurmak gün geçtikçe artmasıyla beraber konu hakkında yeni bir sektör açılmasına da vesile oluyor. Başta sünnet düğünleri olmakla beraber dükkân veya mağaza açılış gibi organizasyonlara da katılımlar gerçekleştiriliyor.

Eğlence Ortamlarına Renk Katan Osmanlı Mehter Takımı

Yaygınlaşan mehter takımı ile eğlence alanları kurmak gün geçtikçe artmasıyla beraber konu hakkında yeni bir sektör açılmasına da vesile oluyor. Başta sünnet düğünleri olmakla beraber dükkân veya mağaza açılış gibi organizasyonlara da katılımlar gerçekleştiriliyor. Hatta davet edilen bazı düğünlerdeyse gelin alındığı sırada mehter marşları çalınması da ayrı bir güzellik katıyor. Ayrıca site hakkında detaylı bilgi için osmanlimehter.com adlı site üzerinden öğrenilmesi mümkündür.

Mehter Takımı ve Sünnet Tahtı Kiralama

Mehter takımı kiralama için bu gelenek Osmanlı döneminden gelen birçok kişiyi coşturan bu mehter marşları ile hizmet vermeye devam ediliyor. Firmaya ait mehteran takımı yaptığı bütün mehter marşlarına ayrı bir özen gösterecek şekilde besteleyip söyleyerek gelen diğer konukları coşturmaya yetiyor. Ayrıca Mehteran takımı fiyatları gibi sorular için yine firma ile iletişime geçilebilir. Sünnet tahtı kiralama ise sünnet olan kişiyi ve misafirleri eğlendirmek amacıyla sunulan bir eğlence işidir. Ayrıca istenilen malzemelerle birlikte hizmet verilmeye devam ediliyor.

www.osmanlimehter.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ