Sanikhaber.com

Dönüşümsüz Yaşamın Geri Dönüşü Yok!

Başlıktaki sloganla amacını çok anlamlı şekilde anlatan Özer geri dönüşüm firması 1975 yılından itibaren doğayı atık maddelerden koruyor.

Dönüşümsüz Yaşamın Geri Dönüşü Yok!

Başlıktaki sloganla amacını çok anlamlı şekilde anlatan Özer geri dönüşüm firması 1975 yılından itibaren doğayı atık maddelerden koruyor. Uzun yıllardır faaliyet gösteren ve bir aile şirketi olan Özer geri dönüşüm tehlikesiz atık ürünlerin geri dönüşümlerini kuruluşundan beri başarıyla gerçekleştiriyor. İlk zamanlarında İstanbul’da Ümraniye hurdacı gibi bölgesel çalışsa da artık tüm İstanbul’da hurda alım satımı yapıyor.

Geri Dönüşüm Faaliyetleri

Alüminyum, demir, bakır, kutu kola gibi birçok hurda madenin geri dönüşümünü sağlayan firma bu işi sadece kazanç elde etmek için değil doğaya sahip çıkmak için de yapıyor. İşini özveriyle gerçekleştiren firma sadece Ümraniye hurdacı gibi belirli semtlerde eğil tüm İstanbul’da hurda toplama faaliyeti gösteriyor. Firmanın belirlediği hurda fiyatları dolar ve euro kur değişimine göre değiştiğinden firmayla iletişime geçerek fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sadece madeni ürünleri değil kağıt, mukavva, gazete, kablo, meşrubat ve nakliye ambalajları gibi bir çok hurda ürünü sizden alarak geri dönüşümlerini gerçekleştiriyor. Geri dönüşüm ürünleri, geri dönüşüm faaliyetleri ve firma hakkında daha detaylı bilgi olmak için http://ozergeridonusum.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ