Sanikhaber.com

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla: “Diyarbakır’ı halkla el ele vererek güzelleştireceğiz”

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla: “Diyarbakır’ı halkla el ele vererek güzelleştireceğiz”

Türkiye coğrafyasında önemli yerlerden birine sahip olan Diyarbakır, şehir çalışmaları ara verilmeden devam ediliyor. Tekrar eski günlerine ve saygınlığına kavuşmak için aralıksız çalışan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve halkı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Terör belasıyla yıllardır uğraşan Diyarbakır halkı bu illetten kurtulmak üzere. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Yenişehir ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını ve projelerini vatandaşlara aktaran Başkan Atilla, vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinledi. Başkan Atilla, Diyarbakır’ı halkla el ele vererek birlikte güzelleştireceklerini vurguladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, vatandaş ve esnaflarla buluşmaya kaldığı yerden devam ediyor. Yenişehir ilçesi Kooperatifler Mahallesi’nin Ekinciler Caddesi, Sanat Sokağı ve ara sokaklardaki esnafları ziyaret eden Başkan Atilla, esnaflarla bire bir görüştü, sorun ve taleplerini yerinde dinledi. Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalar ve projeleri vatandaşlara bir bir anlattı. Mahalledeki çay ocaklarında vatandaşlarla buluşarak çay içen Başkan Atilla, vatandaşlarla uzun uzun sohbetler gerçekleştirdi. Başkan Atilla, Ofis Semti’nde yaşayan vatandaş ve esnafların mahallede yaşadığı sorunların çözümü için talep ve önerilerini dinledi.

“Diyarbakır’ı güzelleştireceğiz”
Diyarbakırlıların her şeyin en iyisini hakkettiğini belirten Başkan Atilla, vatandaş veya esnaflardan gelen talep ve fikirler çerçevesinde hareket edeceklerini söyledi. Başkan Atilla, “Diyarbakır’ı vatandaşlarımız ve esnaflarımızla el ele vererek birlikte güzelleştireceğiz”şeklinde konuştu.
Akşamüstü başladığı ziyaretini gece yarısına kadar sürdüren Başkan Atilla, vatandaşları ilgiyle dinledi ve vatandaşların taleplerinin çözümü için anında ilgili birimleri arayarak talimatlarını gerçekleştirdi. Çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Atilla, ziyaret sırasında çocuklara oyuncak dağıttı ve onların mutlu olmasını sağladı. Başkan Atilla, daha sonra Ofis Altgeçidi’nde başlatılan yenileme çalışmalarını yerinde inceledi, ilgili birim amirlerinden bilgi aldı.

İHA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ