Warning: main(functions-ek.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144

Warning: main(functions-ek.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144

Warning: main(): Failed opening 'functions-ek.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144
Cumhuriyet Halk Partisi Büyük Çaplı Revizyona mı Gidiyor ? Zeynep Altıok İstifa Mı Edecek? | Sanikhaber.com
Sanikhaber.com

Cumhuriyet Halk Partisi Büyük Çaplı Revizyona mı Gidiyor ? Zeynep Altıok İstifa Mı Edecek?

Cumhuriyet Halk Partisi Büyük Çaplı Revizyona mı Gidiyor ? Zeynep Altıok İstifa Mı Edecek?

Cumhuriyet Halk Partisi Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yardımcısı Zeynep Altıok’un istifa dedikoduları doğru mu ? İstifa durumunda yerine İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi’nin geleceği iddiaları konuşuluyor.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde gerçekleşen birçok istifa ve olağan üstü kurultay tartışmalarından sonra yapılan kulislerde sıkça söz edilen Merkez Karar ve Yönetim Kurulunun yeniden gözden geçirilmesinin bugün gerçekleşebileceği söylentiler arasında.

 

REVİZYON SÖYLENTİLERİ GÜÇLENİYOR

Gelen bilgilere göre Perşembe günü Genel Merkez Binasındaki makamında İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile görüşme gerçekleştiren ve Erdoğdu’ya Böke’nin istifa etmesi üzerine yer açılan ekonomiden sorumlu genel başkan yardımcılığı kadrosunu tavsiye eden Kılıçdaroğlu’nun pazartesi gününe sinyal vermesi üzerine, yapılan kulislerde büyük bir revizyonun yaşanabilecek olduğu iddialarını güçlendiriyor.

GAMZE İLGEZDİ YENİ BAŞKAN YARDIMCISI OLABİLİR

Bir zamandır siyasi anlamda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile fikir ayrılıkları yaşayan insan ve doğa haklarından sorumlu genel başkan yardımcısı İzmir Milletvekili Zeynep Altıok’un görevden alınacağına yönelik dedikodular dolaşıyor.

Genel Başkan’ın Altıok’un sergilediği tutum ve performanstan hoşnut olmadığını yakın çevresine dile getirdiği söylenirken, insan ve doğa haklarından sorumlu genel başkan yardımcılığı pozisyonunun iki farklı dala bölünebileceği de söz konusu. Kulislerde bahsi geçen pozisyon için İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Üyesi Gamze İlgezdi’nin adından sıkça bahsediliyor.

KILIÇDAROĞLU YENİ GÖREVLENDİRMELER YAPACAK MI?

Kulislerde bazı parti meclisi üyelerinin genel sekreterlik makamını talep ettikleri ve bu vazife için kulis yürüttükleri de konuşulan konular arasında. Fakat, Kılıçdaroğlu’nun sergilediği performans anlamında bazı eksiklikler barındırdığını düşünse de genel sekreter Kamil Okyay Sındır’ı görevinden alıp almayacağı yönünde henüz biz bilgi paylaşılmamış durumda.

Ayrıca boş bulunan kültür ve sanattan sorumlu MYK delegeliği başta olmak üzere atama yapılmamış diğer kadrolar için de Genel Başkan’ın görevlendirmeye gidebileceği anlatılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ