Sanikhaber.com

Cumhurbaşkanı, Yeni Kapı Etkinlik Alanında ki “Hedef 1 Milyon Üye” standını ziyaret etti

Cumhurbaşkanı, Yeni Kapı Etkinlik Alanında ki “Hedef 1 Milyon Üye” standını ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hedef 1 Milyon Üye” standını ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı İstanbul Miting Alanı’nda yapılmakta olan İstanbul Gençlik Festivalinin açılış töreninin hemen sonrasında, “Hedef 1 Milyon Üye” standını ziyaret etmeyi de ihmal etmedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın standa gittiği sırada; Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Dünya Etnospor Konfederasyon Başkanı Bilal Erdoğan, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Başkanvekili Mithat Yenigün, Asbaşkanlardan Önder Fırat, futbolculardan Volkan Demirel, Moussa Sow, İdari Menajer Hasan Çetinkaya, Fatih Şube Başkanı Yahya Uğur ve önceki yöneticilerden Ahmet Ketenci de oradaydı.
İstanbul Gençlik Festivalinin açılış anında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe futbolcuları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a adının yazılı olduğu bir Fenerbahçe forması armağan ettiler. Ardından Hedef 1 Milyon Üye standımızı dolaşan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve futbolcularımızla ayak üstü hoş bir sohbet gerçekleştirdi. Sohbet sonrasında ise Senegalli futbolcu Moussa Sow, Dünya Etnospor Konfederasyon Başkanı Bilal Erdoğan’a da adının yazdığı bir Fenerbahçe forması armağan etti.
Öbür yandan ise festival açılışının öncesinde Fenerbahçenin kaptanı olan kaleci Volkan Demirel ile Senegalli futbolcu Moussa Sow, Hedef 1 Milyon Üye standına gelen bütün Fenerbahçe taraftarlarının bayraklarını bir bir imzaladı.
İHA

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ