Sanikhaber.com

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genel Kongresi’nde Başkanlığa Tek Başına Aday Oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genel Kongresi’nde Başkanlığa Tek Başına Aday Oldu!
  • Siyaset
  • 21 Mayıs 2017
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genel Kongresi’nde Başkanlığa Tek Başına Aday Oldu! için yorumlar kapalı
  • 556 KEZ OKUNDU

Bugün yapılan Ak Parti Kongresi Genel Başkanlık Seçimi Adayları Belirlendi !

Yapılan kongrede bin 370 seçmenin oyuyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Partı Genel Başkanlığına tek başına aday oldu.

Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen Ak Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde genel başkanlık için tek aday olarak Recep Tayyip Erdoğan belirlendi.Divan Başkanı Hayati Yazıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık adaylığını bin 370 seçmenin imzaladığı teklifinin kendilerine geldiğini açıkladı.

AK Partili Fatih Şahin: Genel Başkan Vekilliliğinin Başkaban Binali Yıldırım’a özel, kendisinden sonra kalkabilir.

Özel bir televizyon programına katılan Ak Partili Fatih Şahin yaptığı açıklamada, Ak Parti Genel Başkan Vekilliğinin bir seferlik olabileceğini ve o koltuğun Başbakan Binali Yıldırım’a özel olduğunu kaydetti.

Bugün yapılan 3. Olağanüstü Ak Parti Büyük Kongresi’nde, kongre boyunca,”Yürüyeceksin, gençler yüreyecek arkandan, FETÖ, PKK, DEAŞ, PYD topunuz gelin sloganları atıldı.”

Bugün yapılan 3. Olağanüstü Ak Parti Büyük Kongresi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan uzun bir sürenin ardından yeniden Ak Parti Genel Başkanı olacağını açıkladı. Kongre boyunca Recep Tayyip Erdoğan sloganları durmadı.
Kongre boyunca sürekli tekrarlanan slogan, ” Bir şarkısın sen ömür boyu sürecek, Yürüyeceksin, gençler yürüyecek arkandan, FETÖ, PKK, DEAŞ, PYD topunuz gelin, Güven demek, vefa demek, can demek, Erzincan demek.” Kongre boyunca Değişimin lideri, milletin partisi, daima millet daima hizmet pankart ve afişleri gösterildi.
Kongreye katılan partililer Türk Bayrağı ve Ak Parti bayraklarıyla salonda çalan parti müzikleri eşliğinde ”Recep Tayyip Erdoğan” sloganları attılar.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ