Sanikhaber.com

Çorlu Tabela ile Kaliteli Hizmet, Memnun Müşteri

2011 yılından beri hizmet veren Çorlu tabela sizler için çalışmaya devam ediyor. Yaptığı her işle kendini geliştiren, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ilke edinen firmamız…

Çorlu Tabela ile Kaliteli Hizmet, Memnun Müşteri

2011 yılından beri hizmet veren Çorlu tabela sizler için çalışmaya devam ediyor. Yaptığı her işle kendini geliştiren, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ilke edinen firmamız; tabela, matbaa ve baskı işine yeni bir soluk getiriyor. Çorlu tabela, çözüm ortakları sayesinde kısa sürede adı duyulur bir firma haline geldi.

Hizmetlerimiz Neler?

Çorlu tabela matbaa, tabela ve bilişim işi ile çıktığı yolda kısa sürede kendini geliştirerek, tabela işlerinin imalatını ve montajını da üstlendi. Bunun yanında baskı işini de tüm profesyonelliği ile yapmaya başladı. Yaptığı display ürünlerle, özel indirimli kampanyalara imza atan çorlu tabela her türlü baskılı veya baskısız ürünleri tüm kalitesiyle sizlere sundu. Davetiye, imsakiye, baskı, Çorlu araç giydirme corlutebala.com’da sizler için verilen hizmetlerden sadece bir kaçı. Çorlu dijital baskı denildiğinde ilk akla gelen firma olan çorlu tabela, yaptığı her işte müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etti ve 2011 yılından bu yana geliştirdiği işleriyle sektördeki yerini aldı.

www.corlutabela.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ