Sanikhaber.com

Çocuklarınızın Güvenli Evi

Kurum, 2003 yılından beri Ankara anaokulu sektöründeki liderliğini, kaliteli ve güvenli hizmetleri ile sürdürüyor. Kurum, müdür ve müdür yardımcıları, aile danışmanları, çocuk gelişim uzmanı, psikolog, mental ve branş öğretmenleri…

Çocuklarınızın Güvenli Evi

Kurum, 2003 yılından beri Ankara anaokulu sektöründeki liderliğini, kaliteli ve güvenli hizmetleri ile sürdürüyor. Kurum, müdür ve müdür yardımcıları, aile danışmanları, çocuk gelişim uzmanı, psikolog, mental ve branş öğretmenleri (folklor, İngilizce, satranç ve yüzme gibi) ile hizmetli personel kadrosu ile 03 ile 06 yaş çocuklara okul öncesi eğitim veriyor.

Kurumun Çankaya kreş ihtiyacını da karşılayacak donanıma sahip mekânlarında, kurum prensiplerine uygun hizmet veriyor.

Kurumun bünyesinde bulunan Çayyolu kreş hizmetlerinde, çocukların yaşlarına uygun sağlıklı beslenme menüleri ve tamamen MEB onaylı sertifikalı personel bulunuyor. Çocukların temizlik de dahil olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının karşılandığı kreşlerde, hijyen kuralları ve güvenlik tedbirleri birinci öncelikte bulunuyor.

Kurumun Eğitim Sistemi

Kurum, eğitim sitemi olarak çeşitli etkinlikler uyguluyor. Bunlardan bazıları; beyin jimnastiği, sanatsal tasarım ve beceriler, düşle ve çiz, ben sorun çözerim, Gems programı, duyularımı geliştiriyorum, duysal küvet, mutfak beceri, dikkat ve matematik ile çizim olarak sayılabilir. Eğitimi sanata döndüren anlayışın hakim olduğu ve detayları site ana sayfasında bulunan atölye sistemi, kurumun eğitim felsefesini teşkil ediyor.

www.cilginokuloncesi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ