Sanikhaber.com

Cinsel Terapi İle Vajinismus Tedavisi

Kadınların yaşadığı cinsel sıkıntılar arasında yer alan vajinismus cinsel birliktelik sırasında vajinayı çevreleyen kaslarda ağrı hissinin yaşanmasına neden olmaktadır.

Cinsel Terapi İle Vajinismus Tedavisi

Kadınların yaşadığı cinsel sıkıntılar arasında yer alan vajinismus cinsel birliktelik sırasında vajinayı çevreleyen kaslarda ağrı hissinin yaşanmasına neden olmaktadır. Sitede bulunan uzmanlar bu sıkıntı ile hayatını geçirmek zorunda kalan kadınlara yardım etmektedir. Hastalık çoğunlukla psikolojik etkenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Hastaların %10′ luk kısmı organik ya da fiziksel nedenlere bağlı olarak vajinismus rahatsızlığını yaşamaktadır. Rahatsızlığı yaşayan bazı kadınlar vajinismus nedir ve hastalıktan kurtulmak mümkün mü diye düşünmektedir. Fakat sitenin sunduğu sağlık hizmetleri sayesinde vajinismusu kısa sürede atlatabilmek mümkün olmaktadır.

Vajinismus Tedavi Yöntemleri

Vajinismus psikolojik kaynaklı bir hastalık olduğundan dolayı, tedavisinde de cinsel terapi yönteminden yardım alınmaktadır. Sitenin verdiği vajinismus tedavisi sayesinde, hastalar tamamen sağlıklarına kavuşabilmektedir. Sitede bulunan uzman psikologların verdiği Ankara vajinismus tedavisi sayesinde, rahatsızlığın temelinde yatan tüm korku ve kaygıların giderilmesi sağlanmaktadır. Sitenin uzman psikologları tarafından uygulanan vajinismus terapileri tamamen kişiye özel olarak belirlenmektedir. Uygulanan cinsel terapiler ile vajinismusun 6 ve 12 seans arasında giderilmesi sağlanmaktadır.

www.ankaravajinismusdoktoru.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ