Sanikhaber.com

Canlı Destek Ekibi

Suppsay canlı destek ekibi olarak deneyim ve başarımızla rakiplerle arasında ciddi bir fark görülmektedir. En çok whatsapp tercih edilmekle birlikte çeşitli pek çok uygulamayı da beraberinde dahil eden bir sistem bulundurmaktadır.

Canlı Destek Ekibi

SUPPSAY CANLI DESTEK EKİBİ

 

Suppsay canlı destek ekibi olarak deneyim ve başarımızla rakiplerle arasında ciddi bir fark görülmektedir. En çok whatsapp tercih edilmekle birlikte çeşitli pek çok uygulamayı da beraberinde dahil eden bir sistem bulundurmaktadır. Dilediğiniz zaman bu sistemi firmamızı arayarak kurulum sağlayabilir, ziyaretçilerinize ve müşterilerimize ekibimiz vasıtasıyla hizmet verebilirsiniz.

 

HANGİ UYGULAMALAR İLE ÇALIŞILIYOR?

 

Uygulamalar olarak sınırsız entegrasyon sağlamakta olup bütün uygulamalar ile size hizmet vermekteyiz. Sınırlarımızı genişletip herkese ulaşmayı hedefleyen canlı destek sistemi olarak biz, sizin de ulaşmanız noktasında merdiven olmaya çalışmaktayız. Kullandığımız uygulamaların başında whatsapp gelmektedir ki en çok tercih edilen uygulamadır. Daha sonra web widget, twitter, skype, facebook uygulamaları vasıtasıyla müşterileriniz ve ziyaretçilerinize canlı yardım sağlamaktayız.

 

GÜVENLİK VE GÖRÜŞMELER

 

Verilerinizin gizliliği ve müşterilerinizin güvenliği canlı yardım ekibi olarak kayıtlarımızda ve gizli dosyalarımızda saklanmaktadır. Verilerinizin gizliliğini en az sizin kadar önemsiyoruz. Görüşmeler kayıt altına alınmakta olup süre 6 ayı doldurduğu zaman bu kayıtlar silinmektedir. Bu süreyi uzatıp kısaltma konusundaki esneklik de size kalmış durumdadır. Siz de whatsapp canlı destek ekibimize güveniyorsanız iletişim numarasından bizi arayabilirsiniz.

suppsay.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ