Sanikhaber.com

Bitcoin Madenciliğinde Doğru Analizler

Bitcoin madenciliğine yönelik olarak geliştirilen yeni bir proje ile mining çalışmaları çok daha farklı bir seyir halini aldı. Bu da söz konusu projenin ulaştığı kişiler bakımından daha fazla kişilere internetten para kazan noktasında etkin gelişmeler ortaya koymaya devam etmektedir.

Bitcoin Madenciliğinde Doğru Analizler

Bitcoin madenciliğine yönelik olarak geliştirilen yeni bir proje ile mining çalışmaları çok daha farklı bir seyir halini aldı. Bu da söz konusu projenin ulaştığı kişiler bakımından daha fazla kişilere internetten para kazan noktasında etkin gelişmeler ortaya koymaya devam etmektedir. Tümüyle ortada duran neticelerine yönelik olarak değerlendirilecek olunduğu zaman sözü edilen sistemin dayandığı çerçeveler daha net olarak anlaşılır bir hal alacaktır. Bu anlamda bedava Bitcoin kazan yeni yöntemi olarak video projesi devreye sokularak video izleyerek, reklam izleyerek ve tıklayarak Bitcoin madenciliği yapmak mümkün hale getirildi. Bu da açıkçası reklam izle para kazan özelliğini tamamen geliştiren bir boyut oldu.

 

Steemit projesi olarak kabul edilen bu yeni dijital para birimi projesinde iyi kalitede hazırlanmış orijinal içerikli videolar yüklemek ve bunlar hakkında yorum yapmak da bir başka token kazanç fırsatı olarak dikkat çeken yönünü oluşturuyor. Bütün bu noktalarıyla da video izle para kazan anlayışında yeni bir sistem olarak youtube+blockchain çalışmasının birlikte düşünüldüğü platform olma özelliğiyle etkin olarak çalışmalar yürütülmektedir.

viuly.io

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ