Sanikhaber.com

Beşiktaş’ ın Yıldız Oyuncusu Anderson Talisca Açıkladı! Manchester United’ a Mı Gidiyor?

Beşiktaş’ ın Yıldız Oyuncusu Anderson Talisca Açıkladı! Manchester United’ a Mı Gidiyor?

Beşiktaş’ ın geçtiğimiz sezon harikalar yaratan oyuncusu Anderson Talisca, Manchester United iddialarına açıklık getirdi. Siyah beyazlılarda kalıp kalmayacağı merak konusu iken genç oyuncu Brezilya da bir açıklama yaptı. Brezilyalı genç oyuncu Jose Mourinho’ nun kendisine ilgisinin olduğunu ve bu yüzden Manchester United’ a gitme niyetinin olduğunu söyledi.

Anderson Talisca yaptığı açıklamada, “Bana olan ilgilerini reddedemem; ama bu konu hakkında Benfica ve menajerim söz sahibi. Her oyuncu Jose Mourinho gibi biri ile çalışmayı ister. Mourinho beni istiyor; uzun zamandır istiyor ve ben de onun yaptıklarını çok beğeniyorum” sözlerini söyledi. Her şeye rağmen net konuşmayan 22 yaşındaki Talisca,  “İyi bir sezon geçirdim, ileride neler olacağını göreceğiz” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Konuyla İlgili Fikret Orman Da Açıklama Yaptı

22 yaşındaki oyuncunun geri dönmesini beklediklerini söyleyen Fikret Orman ise şunları söyledi:

“Talisca, beğendiğimiz bir futbolcu. Annesi ile alakalı sıkıntıları vardı. Beşiktaş ciddi bir kurumdur, ceza maddeleri vardır ve çalışacaktır. Beşiktaş’ın üzerinde oyuncu yoktur. Önemli olan Beşiktaş’ tır. Disiplin yönetmeliğini bozmayız. Hemen döneceğini tahmin ediyorum. Bunun dışında bir şey varsa kontrattaki haklarımızı sonuna kadar kullanırız. 250 milyon doların üzerinde sponsorluk anlaşmaları yapıyoruz, dünya yıldızlarını getiriyoruz. Bunları başarabilmemizin sebebi Beşiktaş’ tır. Başarı, camia ile birlikte olmuştur. İyi de paralar kazanıyorlar, Allah daha çok kazanmalarını nasip etsin. Talisca bizim kiralık oyuncumuz. Dönem dönem artışlarda bulunuyoruz ama kontratı bizde olanlar için geçerli. İyileştirme bir jesttir ve yönetimin karar vereceği bir durumdur. Beşiktaş’ı kimseye ezdirmem. Oyuncunun performansı kötü giderse ‘Bu rakamı kabul etmem’ diyemiyorsunuz. Talisca’ nın kontratı neyse öyle devam edeceğiz.”sözlerini söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ