Sanikhaber.com

Beni Affet 1216. Bölümde Yaşananlar ve Asiye’nin Planı

Beni Affet 1216. Bölümde Yaşananlar ve Asiye’nin Planı

Star Tv ekranlarının beğenilen dizisi Beni Affet 21 eylül günü 1216. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak . Beni Affet’in yeni bölümünde kızı Melis ve oğlu Yaman’ı bulabilmek için plan yapan Asiye bölüme damga vuracak olaylar yaşanacak.

İşte Beni Affet 1216. Bölüm Özeti

Feride sanki başında hiç sıkıntı yokmuş gibi hiç hoşlanmadığı Yaman’ın annesi Asiye ile de uğraşmaktadır. Feride bir türlü bu kadına ısınamaz ve evinden gitmesini ister. Asiye Feride tarafından kovulunca Yaman’ı ve Melis’i bulabilmek için tehlikeli bir plan yapar.
Seher için ise günden güne Yaman’a bakmak daha da zor hale gelmiştir. Seher sonunda bu yakışıklının kim olduğunu öğrenir. Seher’i asıl zorlayan ise sürekli kapısına dayanan aşığı Koray’dır Koray Seher ile evlenmek için oldukça ısrarcıdır. Bu ısrar ise Seher’i bunaltmaktadır.

Murat ve Güzel’in enerjileri ise bir birlerini tutmuştur. Oğlu Murat’ın daha güzel ve daha engin bir ailenin kızına uygun olduğunu düşünen Osman Kozan ise çok sıkıntıdadır; zira oğlu elden gitmektedir. Osman durumu kontrol altında tutmak için Zühre’nin evinden gitmek istemez.

Zeynep ise kardeşi Metin’i bu hale getirenlerden hesap sormaya gider ancak inşaatta kimse onunla ilgilenmez ve Zeynep inşaatta tepki ile karşılaşınca zor anlar yaşar. Ateş ise Zeynep’e tepki gösterildiğini öğrenince hemen inşaata gelir. Zeynep ise ne olursa olsun kardeşiyle ilgili gerçekleri öğrenmekte kararlıdır. Durumu kritik olan Toprak’ın iyileşip iyileşemeyeceği merak konusudur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ