Sanikhaber.com

Ben Bilmem Eşim Bilir Ramazan Özel Kanal D Ekranlarında Seyirci Karşısına Çıkmaya Hazırlanıyor. Programın Yeni Sunucusu Ufuk Özkan !

Ben Bilmem Eşim Bilir Ramazan Özel Kanal D Ekranlarında Seyirci Karşısına Çıkmaya Hazırlanıyor. Programın Yeni Sunucusu Ufuk Özkan !

Ufuk Özkan’ın eğlenceli sunumuyla eğlence evlerinize geliyor! Ben Bilmem Eşim Bilir yepyeni bölümleriyle çok yakında Kanal D’de! şeklinde fragman ile birlikte Kanal D kendi sitesinden paylaştı.

Ben Bilmem Eşim Bilir yepyeni bölümleriyle ekranlarda seyirci karşısına çıkıyor.

Bir zamanlar ünlü sunucu İlker Ayrık ile güldüren yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir Ramazan’a Özel ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Ancak sunucu değişikliğine giden yarışmayı Ufuk Özkan sunacak

Ben Bilmem Eşim Bilir Fragman;

Ben Bilmem Eşim Bilim Ramazan Özel Sunucusu Ufuk Özkan Kimdir ?

Ufuk Özkan, 11 Nisan 1975 tarihinde Seeheim-Jugenheim, Almanya’da dünyaya gelmiştir. Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur.

Aslen Samsunludur. 12 yaşında Samsun’a kesin göç ettikten sonra Türkçeyi iyi konuşamaması sebebiyle öğretimine 8.sınıf yerine 5.sınıftan devam etmek zorunda kalmıştır. Samsun Belediye Ortaokulu mezunudur. Samsun Belediye Konservatuarı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden 2001 yılında mezun olmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oyuncu olarak görev almıştır. Tiyatro Kılçık İle 3 yıl Kabare Tiyatrosunun üstesinden gelmiştir. 2003 senesinde BKM’de “Ölümsüz Aşk” dizisinde başrolde yer alan ünlü oyuncu bu görevi layıkıyla yerine getirdi. Asuman Dabak Tiyatrosu’nda da oyunculuk yapmıştır. Almanca ve İngilizce dillerini iyi derece de bilmektedir. “Geniş Aile” dizisinde “Cevahir” karakterinde rol alan isim hayran kitlesini çoğaltmıştır. Nazan Güneş ile evlidir. Eren adında bir oğlu vardır.

Kardeşi Umut Özkan’da kendisi gibi oyuncudur. Dizilerde ter dökmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ