Sanikhaber.com

AVRUPA ÜLKELERİ AYAKTA. BİRÇOK ÜLKEDE TERÖR PANİĞİ YAŞANIYOR

AVRUPA ÜLKELERİ AYAKTA. BİRÇOK ÜLKEDE TERÖR PANİĞİ YAŞANIYOR

Bugün Roma Vatikan müzeleri ve meşhur Sistine Şapeli’ne ulaşım sağlayan, gelen turistlerin uğramadan gitmediği yolda şüpheli bir paket ihbarı yapıldı. Gelen ihbarın ardından harekete geçen güvenlik güçleri Risorgimento Meydanı’ndaki trafiği akışını durdurdu. Meydanın büyük bir kısmı güvenlik çemberine alındı.

İSVEÇ’TE HAVALİMANINDA BOMBA İHBARI ŞOKU

İsveç’in Göteborg şehrinde bulunan Landvetter Havalimanında şüpheli bir çanta büyük panik yaşattı. Şüpheli çanta ihbarı yapılması üzerine bütün havalimanı bomba alarmı çalarak tahliye edildi.

İNGİLTER E’DE İKİNCİ BOMBA İSTİHBARATI

Dün acı olayın yaşandığı Manchester’da olan Arndale Alışveri Merkezin’de şüpheli bir paket bulundu. Alışveriş merkezinde bulunan vatandaşlar acilen tahliye edildi.

Amerika Birleşik Devleti Dışişleri Bakanlığı, terörist faaliyetlerin devam etme ihtimalinin olduğunu belirterek Avrupa ülkelerine seyahet edecek olan Vatandaşlarına uyarıda bulundu.

Geçtiğimiz gün Manchester Arena’da ki Amerikalı Şarkıcı Ariana Grande’nin konserinde gerçekleşen patlama sonucunda 22 kişi feci bir şekilde hayatını kaybetti.

TÜRKİYE’DEKİ VATANDAŞLARI İÇİN UYARIDA BULUNMUŞLARDI

22 kişinin hayatını kaybettiği 50’den fazla kişinin de yaralandığı patlamanın ardından, akıllara Türkiye’deki patlama olayları sonrasında İngiliz istihbaratının yayınladığı uyarı duyuruları geldi.

İNGİLTERE’NİN YARDIMINA AMERİKA KOŞTU

Türkiye’de bulunan vatandaşlar için uyarı yapmayı ihmal etmeyen İngiliz istihbaratı, Manchester’da yaşanan bombalı eylem karşısında pasif kaldı. Saldırının nasıl ve kim tarafından gerçekleştirildiği saptayamayan İngiliz istihbaratı, Amerikan İstihbarat servisinden yardım talebinde bulundu. Gelen ilk detaylar patlamanın intihar bombacısı tarafından gerçekleştirildiği yönünde

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ