Sanikhaber.com

Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Kuruluşu

Deterjan, şampuan, sabun, kolonya ve daha birçok ürün, üretim aşamalarında tehlikeli madde olarak adlandırılır.

Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Kuruluşu

Deterjan, şampuan, sabun, kolonya ve daha birçok ürün, üretim aşamalarında tehlikeli madde olarak adlandırılır. Bu anlamda bu ürünleri üreten fabrikaların, resmi bir işlem olan tehlikeli madde güvenlik yetki belgelerini almaları gerekmektedir. Bu yetki belgesi, her fabrikanın üretim kategorisinin gerektirdiği şartları taşır. Ülkemizde internet sitesi aracılığıyla hizmet veren avrupatmgd.com adresi, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti veren tam teşekküllü bir şirkettir. İşletmeniz için gerekli olan tehlikeli madde güvenlik önlemleri konusunda bilgilendirmeler yapan kuruluş, yetki belgesi alma konusunda destek olmaktadır. İşletmelerin faaliyetlerinin devamı için, tehlikeli madde güvenliğinde yetki belgelerini almaları kanunen şarttır. Yetki belgesi bulunmayan işletmeler için para cezası uygulanmaktadır.

Yetki Belgesi Alımı

Hastane, kimya sektörü, kimyasal üretim ve daha birçok alanda faaliyet gösteren firmalar, tmgd firması ile iletişim kurarak, tehlikeli madde güvenlik yetki belgesinin detaylarını öğrenebilmektedir. Kısa sürede yetki belgesini alarak, sorunsuz olarak faaliyetlerine devam etmek isteyen firmaların, bu hizmeti almaları gerekmektedir. Firma Türkiye’de, tmgdk konusunda yetkilendirilmiş, kaliteli personelleri ile hizmet veren bir kuruluştur.

Kapsamlı Hizmet

Firma oluşturduğu internet sitesi sayesinde, tehlikeli madde güvenliği konusunda işletmeleri dış kaynaklara yönlendirmeyen bir kuruluştur. Sitede, hangi faaliyet için hangi yetki belgesi alınması gerektiği, hangi evraklara ihtiyaç duyulduğu tespit edilmektedir. Tüm Türkiye’den tehlikeli madde güvenlik hizmetleri almak isteyen kişiler 0850 577 97 22 nolu telefon ile irtibat kurabilirler.

https://www.avrupatmgd.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ