Sanikhaber.com

Avengers: Infinity War Setinden Fotoğraflar Gelmeye Devam Ediyor! İşte Iron Man’in Yeni Zırhı!

Avengers: Infinity War Setinden Fotoğraflar Gelmeye Devam Ediyor! İşte Iron Man’in Yeni Zırhı!
IRON MAN’İN GELİŞEN YENİ ZIRHI KARŞINIZDA !
Çekimleri hızla devam eden Avengers: Infinity War setinden yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Bu sefer gelen görüntülerde Iron Man’in gelişen zırhı da ortaya çıktı.
Marvel Sinematik Dünya’sının kuşkusuz en büyük filmi olacak, hatta ve hatta ”Marver Sinematik Dünya’sının finali” olarak isimlendirebileceğimiz Infinity War’un çekimleri sürmektedir. Bu zamana kadar MCU şeklinde karşımıza çıkmış bütün süper kahramanların beyaz perdede bir arada izleyici karşısına çıkacağı filmden merakları artıran set fotoğrafları gelmeye devam ediyor.
Bu kez gelen fotoğraflarda, Iron Man, Dr.Strange ve Hulk üçlüsünü beraber görmekteyiz. Gelen fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla, aksiyonun içine doğrudan katılacak üçlü, şüphesiz beraber akıl almaz sahneler imza atacaklar. Ancak yeni fotoğraflarda dikkat çeken Iron Man’in yeni zırhı.
Marvel filminin vazgeçilmez karakterlerinden biri olan Iron Man, farklı ve gelişmiş zırhı ile Infinity War’da yeni bir zırhla izleyici karşısına çıkacak. Gelen fotoğraflara göre söz konusu zırh, bu zamana kadar Iron Man’in giydiği zırhlar arasındaki çizgi roman hatlarını en fazla taşıyan zırh olabilir. Alışık olduğumuz Iron Man zırhlarına nazaran keskinlik yerine, daha estetik hatlara sahip olan zırh, tahminen Civil War’da da olduğu gibi ‘Bleeding Edge’ zırhı olarak beyaz perdeye çıkacak ve Civil War’dakinin akisne, daha da ‘nanoteknoloji’ ile geliştirişmiş bir zırh olacak.
Avengers: Infinity War, 4 Mayıs 2018’de beyaz perdede olacak. Filmde 60’tan fazla Marvel karakterinin bulunacağını bir kez daha söyleyelim.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ