Sanikhaber.com

ATV’nin Sevilen Dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. Bölüm Fragmanını Yayınladı. 22 Mayıs Akşamı Yayınlanacak Olan Bölümde Neler Yaşanıyor ?

ATV’nin Sevilen Dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. Bölüm Fragmanını Yayınladı. 22 Mayıs Akşamı Yayınlanacak Olan Bölümde Neler Yaşanıyor ?

ATV’nin genç yaşlı demeden her kesimin beğenerek takip ettiği dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. Bölüm fragmanını yayınladı. Yayınlandığı akşamların reyting verilerine damgasını vuran, 1.lik koltuğundan hiç düşmeyen dizi yeni bölümüyle yine nabızları yükselteceğe benziyor. 16 Mayıs akşamı yayınladığı son bölümünün ardından sevenleri sabırsızlıkla yeni bölüm fragmanını bekliyordu. İşte yeni bölümde gerçekleşen olaylar;

Son bölümde, Serkan’ın ilyas tarafından esir alınmasının ardından, Tipi ve Şahin Ağa tanıklığı kabul etmemesinden ötürü ağır bir fiziksel işkenceye maruz bırakılıyor. İlyas’ın yaşamasına karşılık istenilen herşeyi vermeye razı olan Suzi bir seçimin eşiğindedir. 23 Mayıs akşamı ekranlarda izleyicisiyle buluşacak olan Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz 70. Bölüm Fragmanı :

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Geçen Hafta Yaşananlar

İlyas’ın Serkan tarafından esir alınmıştır. Tipi’yle Şahin Ağa tanıklık etmeye yanaşmazlar, bu sebeple ikiliye ağır bir fiziksel işkence uygulanır. En katlanılmaz olanı ise sevdikleri yakınları üzerinde psikolojik yapılan baskıdır. Başına geleceklerden bi haber olan Serkan şuan keyifli keyifli hayatına devam etmektedir.

İçerde alıkoyulanlar kendi çevrelerine düşman edilmeye zorlanırken, dışarıda büyük bir mücadele devam etmektedir. Elindekilerle doymayan Serkan, Hızır ve çevresindekilere zorluk çıkarmak amacındadır.

İşkence yapıldığı esnada kaydedilmiş bir görüntü gönderilmesinin üzerine ipler kopar. Hem devleti hem de sevdikleri için elinden geleni yapan Davut, Rüstem’in peşinde olduğu gerçek hedeftir.

Yaşanan tüm kötü olaylara sebebiyet veren Rüstem, gizli tanıklık etmeyi kabul etmeyen Esra’nın  yaşadığı eve Suzi’yi göndererek onu ölümle burun buruna bırakır. İlyas’ın hayatını kurtarmak için herşeyi yapmaya hazır olan Suzi ciddi bir tercihin eşiğindedir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ