Sanikhaber.com

ATV’de Yayın Hayatına Başlayan İkisini De Sevdim Dizisinin Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV’de Yayın Hayatına Başlayan İkisini De Sevdim Dizisinin Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV ekranlarının sevilen dizisi İkisini de Sevdim’in 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı.  ATV ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan dizi, 18 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 de sevenleriyle buluşacak. Heyecanın her bölüm tırmandığı diziyle alakalı fragmanları ve dizide yaşanan olayların detaylarını sitemizde bulma şansına sahipsiniz.

Başrollerini Amine Gülşe, Burak Serdal Şanal ve Mehmet Mehmedof gibi sevilen yüzlerin paylaştığı dizi kısa sürede büyük ilgi topladı.

18 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan İkisini De Sevdim dizisinin yeni bölümünde neler olacağını fragmandan öğrenebilirsiniz.

 

İkiSİNİ DE SEVDİM DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE GELİŞEN OLAYLAR

 

Suna, Ferhat’ın kirli çamaşırlarını ortaya dökmek konusunda kararlıdır. Ezra’nın Hasan’la beraber eve gelmesinin ardından evdeki dengeler alt üst olmuştur. Suna’nın sürekli Ferhat’ın peşinde olması, dikkat çekmektedi. Durumun farkına varan Ferhat, Suna’nın peşinde olmasından fazlasıyla rahatsız olmuş durumdadır.

Afet’in Ferhat hakkında duydukları kendisini şoka uğratmıştır. Duydukları karşısında şaşkına dönen Afet ne yapacağını bilemez. Murat ise Ferhat’ı etkisiz halde tutmak adına elinde geleni ardına koymamaktadır. Suna’nın köşeye sıkıştığını, kaçacak bir yeri kalmadığını düşünen Murat, Suna’ya destek olma çabasına girmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ