Sanikhaber.com

ATV Ekranlarının Yeni Dizisi Kanatsız Kuşlar’ın 3.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Kanatsız Kuşlar 2.Bölümde Neler Yaşandı?

ATV Ekranlarının Yeni Dizisi Kanatsız Kuşlar’ın 3.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Kanatsız Kuşlar 2.Bölümde Neler Yaşandı?

Atv ekranlarının sevilen yeni dizisi Kanatsız Kuşlar geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle izleyicilerini ekrana yine kitledi. Sevilen diziler arasında yerini alması beklenen dizinin, Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba filmin üstlendiği, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un ele aldığı Kanatsız Kuşlar’da dizinin oyuncu kadrosunda, Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi isimler bulunuyor. Yayınlanan bölümüyle her hafta izleyici kitlesini artırmayı başaran dizinin 2.bölümün ardından diziyi izleyenler 3.bölüm fragmanını aramaya başladı. Merakla beklenen 29 Haziran perşembe akşamı yayınlacak olan Kanatsız Kuşlar dizisinin 3.bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİNİN 2. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Muzaffer, Nefise’ye şaşırtan bir teklifte bulundu. Nefesi’yle olan akrabalığını saklayan Azime, paranın kokusunu almıştır. Muzaffer’in iyiliğinden yararlanacak ve Nefise’yi mecbur bırakacak, büyük bir sırra dahil eder.

Nefise aklı çocuklarda kalınca, istemeden de olsa bambaşka bir dünyanın içerisine katılmıştır. Zeynep, kardeşlerini korumak için uğraşırken, beklenmeye olaylar onların hayatını iyice karartmıştır. Nefise, Muzaffer’in yanındayken çılgına döndüren haberler alır ve herşeyden vazgeçer çeker gider.

Kanatsız Kuşlar Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Bulunuyor ?

Kanatsız Kuşar dizisinin başrollerinde, Melis Tüzüngüç ve Ümit İbrahim Kantarcılar bulunurken oyuncu kadrosunda ise, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al ve Servet Pandur gibi isimler yer almaktadır. Sevilen dizi perşembe akşamları ATV Ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ