Sanikhaber.com

Asus ve Zenfone Rehberi

Asus firmasını son zamanlarda gerçekleştirdiği yenilikçi hamleleri ile birlikte, art arta tanıtımlarını yaparak satışa sunduğu Zenfone serisi, bilindiği gibi dünyada ve Türkiye’de yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip.

Asus ve Zenfone Rehberi

Asus firmasını son zamanlarda gerçekleştirdiği yenilikçi hamleleri ile birlikte, art arta tanıtımlarını yaparak satışa sunduğu Zenfone serisi, bilindiği gibi dünyada ve Türkiye’de yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip. Bu firmaya ve Zenfone serisinin tüm cihazlarına ilişkin merak edilen her türlü haber ve cihaz bilgileri zenfoneasus.com sitesinde ayrıntılı olarak ele alınıyor. Site, zenfone kullanıcılarına düşünerek tüm cihazları tek tek ele alarak detaylı bir incelemenin ardından kullanıcıların bilgilenmelerini sağlıyor.

Sitede Neler Var?

Öncelikle piyasada bulunan ya da piyasaya yeni çıkacak olan Zenfone cihazlarının detaylı tanıtımları yer alıyor. Aynı zamanda zenfone 5z cihazı ile uyumlu olan programların da tanıtımları ve kurulum aşamalarının nasıl olacağı ele alınıyor. Program ve cihazlarla ilgili tanıtımların yapıldığı siteyi inceleyenler, kullandıkları cihazların bilmedikleri özelliklerinin bile farkına yeni varabiliyorlar. Zenfone 5 için gelmesi düşünülen güncelleme bilgileri de teknik olarak ele alınıp kullanıcıları ile paylaşılıyor. Zenfone serisine ait bir cihaza sahip olanlar, cihazları ile ilgili merak ettikleri konuları site yetkililerine doğrudan iletme şansına da sahipler.

zenfoneasus.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ