Sanikhaber.com

Askerlik Hakkında Tüm Bilinmeyenler

Birçok Türk genci için askerliğin kafa karıştırıcı noktaları bulunur. Hangi durumlarda askere gidilemeyeceği, hangi durumlarda kaçak duruma düşüleceği ya da askerlik görevinin nereye çıkabileceği konusunda hep bir bilinmezlik oluşur.

Askerlik Hakkında Tüm Bilinmeyenler

Birçok Türk genci için askerliğin kafa karıştırıcı noktaları bulunur. Hangi durumlarda askere gidilemeyeceği, hangi durumlarda kaçak duruma düşüleceği ya da askerlik görevinin nereye çıkabileceği konusunda hep bir bilinmezlik oluşur. Bu durum karşısında hizmete girerek tüm askeri bilgileri sizlerle paylaşan site, askerlik sorgulama ile saniyeler içerisinde durumunuzu öğrenmenizi sağlıyor.

Celp Dönemlerini Öğrenin

Askere gidecek erkekler için de karışık noktalardan birisi de celp dönemleridir. Asker adayları, hangi ayda askere gideceği konusunda bilinmezlik içine girebilir. Sitede celp dönemleri bölümüne tıkladığınız zaman karşınıza 81 ilin de yer aldığı bir tablo çıkıyor. Bu tabloda ait olduğunuz ilin üzerine bastığınız zaman tüm celp dönemleri çıkıyor. Böylece askerlik celp dönemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olarak, ne zaman askere gideceğinizi öğrenebilirsiniz.

Tüm Askeri Terimleri Kavrama Fırsatı

Site içerisinde askerlikle olan tüm yabancı kavramlar en net biçimde izah edilmeye çalışılıyor. Askerlikteki kısa dönem ve uzun dönem mevzusunu tüm şartlarıyla açıklayan site, bakaya kalmak gibi yabancı terimleri de öğretici şekilde paylaşıyor.

http://www.askeribilgiler.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ