Sanikhaber.com

Arda Kural: Sevenlerim ve Hayranlarım Sayesinde Beyaz Perdeye Tekrar Geri Döndüm!

Arda Kural: Sevenlerim ve Hayranlarım Sayesinde Beyaz Perdeye Tekrar Geri Döndüm!

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Arda Kural, yeni bir proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. En son ” Emret Komutanım ” dizisinde kendisini yakından tanıdığımız Arda Kural ” Nefrin ” korku filminde tekrar beyaz perdede yerini alacak. Leonardo Di Caprio benzerliği ile gönlümüze taht kurmuş olan Arda Kural rahatsızlığı sebebiyle uzun zamandır aramızda yoktu. Arda Kural bugün gerçekleştirdiği açıklamada ” Sevenlerim ve hayranlarım beni biraz şımarttılar, mutlu ettiler ve geri döndürdüler. Bundan sonra oynayabilirim de, oynamayabilirim de ama yazıp yönetmeye devam edeceğim ” şeklinde bir takım açıklamalarda bulundu.

Yapımcılığını DSS Yapım üstlendiği, yönetmenliğini ise Gülşen Güner’in yaptığı korku filmi ” Nefrin ” in basın lansmanında annesi Gülnur Kural ve erkek kardeşi olan Aral Kural ile birlikte katılan Arda Kural, basın mensuplarının sorularına açıklamalarda bulundu. Uzun bir zamandır aramızda olmaması ile ilgili konuşan Arda Kural ” Bıraktım demiştim, tekrar başlamayacağıma kararlıyım demiştim. Ancak sevenlerim ve hayranlarım beni biraz şımarttılar ve geri döndürdüler. Kayıtsız kalamadım kendilerine. Geri dönüşümle ilgili çevremden olumlu tepkiler aldım. Hiçbirşey yapmayınca manevi olarak da sıkıntı çektim, maddi olarak da. Şimdi toparlama aşamasındayım kendimi. Bundan sonra yazıp yönetmeye devam edeceğim. 2016’da çektiğim bir film de vardı. Oynayabilirim de, oynamayabilirim de ama artık film yapmak istiyorum ” şeklinde sözlerini dile getirdi.

  TUĞBA ÖZAY: ARDA KURAL ÇOK BAŞARILI BİR OYUNCU

Tuğba Özay da filmdeki rol arkadaşı olan Arda Kural’dan övgü dolu sözlerden bahsederken ” Arda ile birlikte rol almaktan çok keyif duydum. İnsanın işini kolaylaştırıyor, çünkü Arda işinde oldukça profesyonel bir isim. Nerede nasıl davranacağını çok iyi biliyor, mimiklerini, beden dilini çok iyi kullanabiliyor. Bunun yanı sıra oldukça disiplinli ve özverili bir oyuncu. Kendisi benim 17 yıllık arkadaşımdır. Çok uyumluyduk birbirimize. Kendisi zaten çok başarılı bir oyuncu. Arda’nın şu anda olması gereken yerden çok daha ileride olması gerekiyor ve olacak da. Arda ile ilk filmimiz oldu, umarım ileride başka projelerde de beraber yer alırız ” ifadelerine yer verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ