Sanikhaber.com

Anneleri Tarafından Vahşice Katledilen 3 Kardeş Yan Yana Toprağa Verildi

Adana’da anneleri tarafından boğazları kesilerek vahşice öldürülen 3 kardeş yan yana defnedildi. Yakınları talihsiz çocukların mezarlarını ziyaret edip dua okudular.

Anneleri Tarafından Vahşice Katledilen 3 Kardeş Yan Yana Toprağa Verildi

Adana’da anneleri tarafından boğazları kesilerek vahşice öldürülen 3 kardeş yan yana defnedildi. Yakınları talihsiz çocukların mezarlarını ziyaret edip dua okudular.

Adana’da anneleri Selma Cice (27) tarafından boğazları kesilerek öldürülen Mehmet Emin (10), Semanur (8) ve Mahmut’un (4) yan yana defnedildikleri mezarlarını yakınları ziyaret edip dualar okudu. Diğer taraftan, çocuklarını katlettikten sonra intihara kalkışan Selma Cice’nin bilincinin açıldığı, ifadesinin alınacağı öğrenildi.

CİNNET GETİREN ANNE, 3 ÇOCUĞUNUN BOĞAZINI KESTİ

 

DÜĞÜNDEN TAZİYE EVİNE GİTTİLER

Cabbar Cice’nin yakınları ve akrabaları, önce çocukların mezarlarını, ardından taziye evini ziyaret edip dualar okudu. Olay günü Gaziantep’te yapılan düğünün sahipleri ve düğüne katılanlar da taziye evine gelip baba Cabbar Cice’yi teselli etmeye çalıştı. Acılı baba Cabbar Cice, olaya ilişkin gazetecilere açıklama yapmak istemediğini söyledi.

Yüreğir ilçesindeki Geçitli Mahallesi’nde yaşayan ve çok fazla harcama yaptığı için eşi Cabbar Cice ile sürekli tartıştığı iddia edilen Selma Cice, dün evinde çocukları Mehmet Emin, Semanur ve Mahmut’un boğazlarını bıçakla kestikten sonra bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu.

BABA EVE GİRDİĞİNDE, 3 ÇOCUĞUNUN CANSIZ BEDENİNİ BULDU

Gürültü üzerine eve koşan komşular, tüm kapıların kilitli olduğunu fark etti ve durumu baba Cabbar Cice’ye bildirdi. Bir düğüne katılmak üzere Gaziantep’e giden Cabbar Cice, yoldan dönüp evine geldi. Cabbar Cice, evine girdiğinde 3 çocuğunu da boğazları kesilmiş halde ölü buldu. Bilekleri kesilmiş halde ağır yaralı bulunan anne Selma Cice ise ambulansla götürüldüğü Şehir Hastanesi’nde tedaviye alındı.

3 KARDEŞ YAN YANA DEFNEDİLDİ

Anneleri tarafından katledilen Mehmet Emin, Semanur ve Mahmut’un cenazeleri dün akşam yapılan otopsinin ardından Geçitli Mahallesi’ndeki aile mezarlığına yan yana defnedildi.

AĞIR YARALI ANNENİN BİLİNCİ AÇILDI

Öte yandan, hastanede yoğun bakımda tedavi gören Selma Cice’nin bilincinin açıldığı, yakında jandarma tarafından ifadesinin alınacağı öğrenildi. Adana Cumhuriyet Başsavcılığı’nın olayla ilgili soruşturmasının sürdüğü belirtildi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ