Sanikhaber.com

Ana Kuzusu’nda 13.Haftanın Sonunda Kazanan Belli Oldu! 529 Altınla Fatma Nur Konyar Kazandı!

Ana Kuzusu’nda 13.Haftanın Sonunda Kazanan Belli Oldu! 529 Altınla Fatma Nur Konyar Kazandı!
  • Medya
  • 21 Mayıs 2017
  • Ana Kuzusu’nda 13.Haftanın Sonunda Kazanan Belli Oldu! 529 Altınla Fatma Nur Konyar Kazandı! için yorumlar kapalı
  • 727 KEZ OKUNDU

Trt 1 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan 1000 çeyrek altın ödüllü programı Ana Kuzusu’nda 2.sezonun kazananı Fatma Nur Konyar oldu.

Yetişen yeni kızlarımıza geleneksel Türk Kültüründeki anne – kız ilişkilerini öğretmek için hazırlana programın 13. hafta sonunda yarışmaya 8.hafta  dahil olan ve 13.hafta sonucunda kasasında 529 altın biriktiren Fatma Nur Konyar birinci oldu.

Ana kuzusu’nun bu sezonunda yarışan, Kader Sarı ve annesi Nejla Sarı, Fatma Nur Konyar ile annesi Uğur Konyar, Büşra Ayar ile annesi Tülay Ayar, Büşra Aslı Gök ile annesi Derya Kılıç, oyunlar sonunda kasada biriken çeyrek altınlara sahip olmak için mücadele verdiler. 13.hafta sonunda kazanan isim 19 Mayıs Cuma günü yapılan final sonucunda Fatma Nur Konyar oldu.

Ana kuzusu’nun bu sezonunda yarışan, Kader Sarı ve annesi Nejla Sarı, Fatma Nur Konyar ile annesi Uğur Konyar, Büşra Ayar ile annesi Tülay Ayar, Büşra Aslı Gök ile annesi Derya Kılıç, kasada biriken çeyrek altınlara sahip olmak için mücadele verdiler. Annesi Uğur Konar ve kızı Fatma Nur Konyar sezonun birileri oldular ve kazandığı altınlar ile ailesine ev alacağını söyledi.

2.Sezon’a 8.haftada katılan ve büyük ödüle en yakın yarışmacı olarak gösterile Büşra Ayar, hafta birinciliklerinden kazandığı 99 altınla yarışmayı tamamladı. Yarışmaya 4.haftada katılan Kader Sarı ise hafta birinciliklerinde 96 altın kazandı. Yarışmaya 10.haftada dahil olan Büşra Aslı Gök ise 58 altın kazanarak yarışmayı bitirdi

130. Bölüm | Ana Kuzusu (Final)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ