Sanikhaber.com

Alexandrite Lazer Epilasyon

Güzellik merkezlerinde bulunan ve hem kadınların hem de erkeklerin yararlanabileceği lazer epilasyon hizmetleri firmamız tarafından en kaliteli şekilde sunulmaktadır.

Alexandrite Lazer Epilasyon

Güzellik merkezlerinde bulunan ve hem kadınların hem de erkeklerin yararlanabileceği lazer epilasyon hizmetleri firmamız tarafından en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Bireylerin günlük hayatta istenmeyen tüylerden kurtulmak için kalıcı yöntem olarak tercih ettikleri lazer epilasyon için siz de hem acısız hem de uygun fiyatlandırma üzerinden firmamızı tercih edebilirsiniz.Alexandrite lazer epilasyon cihazı ile beraber dilediğiniz bölgeye uygulanacak olan nokta atışları ile acısız bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız mümkün olurken uygulanacak bölgeye göre seans süreleri değişiklik gösterecektir.

Hizmetlerimiz

Sadece lazer alanında değiş Maya Estetik firması olarak her alanda güzellik ile ilgili çalışmalar yapmaktayız. Epilasyon, incelme ve selülit, cilt tedavileri, anti aging, ayak sağlığı ve varis, saç tedavileri ve plastik cerrahi alanında vermiş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak için telefon numaralarımızdan ya da web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda kullanılan bütün ürünler en son teknoloji olup kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Lazer epilasyon denildiği zaman akla gelen en bilindik markalardan olan Alexandrite firmamızda kullanılmakta olup daha kısa süreler içerisinde seansların bitmesine olanak tanımaktadır. Son teknoloji ürünlerden bir tanesidir.

Lazer Epilasyon Çeşitlerimiz

Maya Estetik firması olarak lazer epilasyon alanında vermekte olduğumuz hizmetler içerisinde; IPL Epilasyon, Lazer Epilasyon ve Buz Lazer Epilasyon bulunmaktadır. 3 ayrı şekilde alabileceğiniz lazer hizmetlerinde her hangi bir ücret değişimi fark etmemekle birlikte en acısız olanı buz lazer epilasyon olarak bilinmektedir. Müşterilerimiz en uygun odalarda tamamen steril bir şekilde lazer epilasyon yaptırabilmekte ve belirli periyodlar içerisinde seanslarına devam edebilmektedir. Lazer yapılan bölgeye göre seansların aralıkları ve süreleri farklılık göstermekte olduğundan ötürü uzman ekibimizde yer alan kişiler tarafından devam edip edilmeyeceği konusunda müşterilerimize bilgi verilmektedir.

https://www.mayaestetik.com/teknolojiler/alexandrite-lazer/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ