Sanikhaber.com

TRT 1 Ekranlarının En Çok İzlenen Dizisi Adını Sen Koy 26 Mayıs Özeti…180. Bölüm Fragmanı Yayınlandı…

TRT 1 Ekranlarının En Çok İzlenen Dizisi Adını Sen Koy 26 Mayıs Özeti…180. Bölüm Fragmanı Yayınlandı…
  • Medya
  • 24 Mayıs 2017
  • TRT 1 Ekranlarının En Çok İzlenen Dizisi Adını Sen Koy 26 Mayıs Özeti…180. Bölüm Fragmanı Yayınlandı… için yorumlar kapalı
  • 6.856 KEZ OKUNDU

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen artık fenomen haline gelen dizisi Adını Sen Koy’da yavaş yavaş  sona yaklaşıldı sezon finaline çok yaklaştı. Adını Sen Koy dizisinde Ömer sonunda Zehra’ya olan tüm duygularını ona hissettiği aşkını itiraf etmek için bir plan yaptı ve onu özel davet ile akşam yemeğine çıkaracak.Ömer’in Zehra’ya aşk itirafını nasıl yapacağını ve Zehra’nın cevabını heyecan ile beklerken durumlar karışacak izleyiciyi şaşkına döndürecek bir olay gelişiyor ve Alev Ömer’e aşkını haykırmak için hazırlık yapacak ve Ömer’e aşkını itiraf edecek.Bu olay izleyiciyi iyice heyecanlandıracak Ömer’in bu itiraflar karşısında Kervancıoğlu yaşamak için Alev’e bir şans verecek mi? Ömer ve Alev arasında geçmişte yaşananlar geçmişte kalmıştır Ömer kendine beyaz sayfa açmıştır ve Alev’i kardeşi olarak görmektedir.
Tüm izleyici bu sorunun cevabını beklerken yani Alev konakta kalmaya devam edecek mi diye sorarken Alev ise Ömer’in  kendisini evden göndermek isteyip istemeyeceği aklının ucundan bile geçmemektedir.Alev’in kaçması suçlu olduğunu gösterecek ve Alev suçlu olarak görüldüğü için geri dönemeyecek Ömer’i kaybedecektir. Hilmi Yılmaz tutuksuz yargılanma düşüncesiyle girdiği mahkemede öz oğlu olan Mert mahkemede gizli tanıklık yapmasıyla Hilmi Yılmaz tutuklanmış ve hapishaneye girmiştir.Hapishaneye düşen ve hayatı kararan Hilmi Yılmaz Alev içinde kötü planlar düşünmektedir.

Ömer Alev’in tüm yaptıklarını öğrenecek Alev’in kendisine olan aşkı nedeniyle hırs yaptığını Ömer’i elde edebilmek için Hilmi Yılmaz ile ortaklık yaptığını öğrenecek ve çılgına dönecektir.Hemen konağa gidip gözü dönmüş Ömer iyice nefret ettiği Alev’i konaktan yaka paça dışarı atacaktır.Alev artık korkmaya endişelenmeye başlamıştır Hilmi Yılmaz’ın onu yakacağını düşünür ve hapishaneye girmekten çok korkmaktadır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ