Sanikhaber.com

Adını Sen Koy 2. Sezonda Neler Olacak ? Ömer ve Zehra O Arabadan Kurtulabilecek Mi ?

Adını Sen Koy 2. Sezonda Neler Olacak ? Ömer ve Zehra O Arabadan Kurtulabilecek Mi ?

Trt 1 Ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy sezon finalini yaptı. 180’inci bölümünün ardından yayın hayatına ara veren dizi 2.Sezonuyla Trt 1 ekranlarında yeniden bizimle olacak. Sezon finalini izleyen takipçiler ikinci sezona dair ipucu niteliği taşıyan bir kaç sahneye de tanıklık ettiler. Bu sahnelerden biri Alev’in ayrılmadan önce Ömer için bıraktığı o Cd’ydi.

Alev’in Cd’yi bıraktığı esnada “Bakalım babanla benzer kaderi yaşadığında neler yapacaksın?” Demesi dikkat çekti. Söylenen bu sözler 2. Sezonda yaşanacaklar hakkında seyircilere bazı şifreler verdi. İzleyenlerin bildiği üzere Tahir Kervancıoğlu ile Hilmi Yılmaz arasında Ömer’in annesi yüzünden ciddi bir anlaşmalık devam ediyordu.

Yeni sezona dair henüz fragman paylaşılmış değil.

Hilmi Yılmaz hain bir planla Ömer Kervancıoğlu’nun arabasının frenlerini bozmuştur. Zehra’ya olan duygularını dile getirmek isteyen Ömer, deniz manzaralı güzel bir tepeye çıkar. Tam tepeye geldikleri esnada frenler boşalır. Ömer el frenini çekerek aracı durdurmak ister fakat araba durmayarak kayalıklara çarpar ve orada takılı kalır. Araba uçurumdan düşmek üzeredir. Eğer içlerinden biri arabadan inecek olursa denge bozulacağı için araç uçuruma gidecektir. Ömer Zehra’nın inmesi için yalvarır fakat Zehra Ömer’i tek başına bırakamaz. Ömer kardeşinin hayata bağlandığı haberini alıp, sevdiği kıza açılarak evlenme teklifinde bulunmak üzereyken bu başına gelenler adeta kötü bir kabus gibidir.

Ömer ölmek üzere olduklarını düşündüğü için, ölmeden Zehra’ya karşı duygularını söylemek ister. Zehra hem içinde bulunduğu durum, hemde duydukları karşısında şoka girer.

Hilmi Yılmaz hapisden kurtulmak için Ömer Kervancıoğlu’nu öldürmesi gerektiğinin farkındadır. Aynı zamanda kendini kandıran Alev içinde bir plan hazırlamıştır. Alev pılını pırtısını toplamış yurt dışına çıkmaya hazırlanırken Hilmi’nin tuttuğu adamlar Alev’in tüm parasını alır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ