Sanikhaber.com

TRT 1 Ekranlarının Vazgeçilmezi Haline Gelen Dizisi Adını Sen Koy 179. Bölümde Neler Oldu? 25 Mayıs Fragmanı Yayınladı…

TRT 1 Ekranlarının Vazgeçilmezi Haline Gelen Dizisi Adını Sen Koy 179. Bölümde Neler Oldu? 25 Mayıs Fragmanı Yayınladı…
  • Medya
  • 23 Mayıs 2017
  • TRT 1 Ekranlarının Vazgeçilmezi Haline Gelen Dizisi Adını Sen Koy 179. Bölümde Neler Oldu? 25 Mayıs Fragmanı Yayınladı… için yorumlar kapalı
  • 2.392 KEZ OKUNDU

TRT 1 ekranlarının fenomeni haline gelen dizisi Adını Sen Koy yavaş yavaş sezon finaline doğru yaklaşıyordu,sezon finaline girmeden son 2 bölüm.Bu durum izleyicileri üzecek maalesef ki heyecanla izlediğimiz aşk dolu sahneler sona yaklaşmış bulunmakta. Olaylar artık gerçek üzerine yoğunlaşmakta herkes eteğindeki taşları döküyor. Hilmi Yılmaz  sona yaklaşırken tüm oyunlarını Kervancıoğlu ailesi üzerine oynayacak ve izleyiciyi bu durum birazcık sıkacak. Hilmi Yılmaz bir değişiklik yapıyor amacını artık öldürmekten yana değil herkesi özgürlüğe kavuşturmaktan yana kullanıyor.

Dizide herşey sona yaklaşınca netleşiyor ve Alev’in de Hilmi Yılmaz’dan farkı olmadığı anlaşılıyor. Alev hapishaneye  girmekten ve Ömer’in tüm  gerçekleri öğrenmesinden onunla yüzleşmekten tedirgindir. Alev’in Hilmi Yılmaz ile plan yapma hazırlığında bulunuyor fakat yaptığı plan tutmazsa gerçeklerin öğrenileceğinden korktuğu için buralardan uzaklaşıp Amerika’ya kaçmayı planlıyor. Hilmi Yılmaz’da yasa ya aykırı yollar ile Alev’i Amerika’ya kaçırmak için bütün hazırlıklarını yapmıştır tüm plan hazırdır Hilmi hazırladığı plandan çok emindir ve planın tutmama şansı yoktur.

 

Ömer ise Ayşe’nin kanser ile mücadelesini atlattığını öğrenmiştir.Zehra hem kardeşi Ayşe’yi hemde kendisini hayata tutunmalarına sebep olmuştur, Ayşe hasta olmadığı için oynadıkları oyunun devam etmesinin bir anlamı yoktur.

Ömer ise Hilmi Yılmaz’ın kendi içlerinden kimin yanına çektiğini araştırır. Bu kişi Ömer’in tahminlerine göre  Alev’dir. ALev nasıl böyle bir oyuna düşmüş ve Hilmi Yılmaz’a nasıl güvenmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ