Reklam
Reklam
Reklam
ok
  WEB TV
ok
GALERİLER
NELER OLUYOR?
SPOR HABERLERİ
Büyük soygunda tüm detaylar ortaya çıktı! Büyük soygunda tüm detaylar ortaya çıktı! Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ile eşi Zehra Sarar'ın Odunpazarı Sümer Mahallesi'nde oturduğu konuta, cumartesi gecesi, yüzleri maskeli ve elleri silahlı 3 kişi girdi. Şüpheliler, Sarar çiftini ellerini ve ayaklarını bağlayıp, darbettikten sonra kasanın anahtarını buldu. Kasa içindeki ziynet eşyalarını ve yüksek miktardaki dövizi sırt çantalarına dolduran şüpheliler, villadan kaçtı. Olaydan yaklaşık 1,5 saat sonra kurtularak, polisi arayan Sarar çifti, silah zoruyla rehin alınıp, soyulduklarını söyledi. Olayın hemen ardından Vali Özdemir Çakacak ve İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, iş insanı Cemalettin Sarar'ın konutuna giderek, olayla ilgili bilgi aldı.
Başakşehir'in Altınşehir Mahallesi’nde kadınlar, yol kapatma eylemi yaptı
Başakşehir'in Altınşehir Mahallesi’nde kadınlar, yol kapatma eylemi yaptı Altınşehir Mahallesi Duygunay Sokak ile eski İstanbul Caddesi kesişiminde bulunan taş köprü yolunu bir ip yardımıyla kesen kadınlar, bir süre eylem yaptı. Yolun kesilmesiyle birlikte trafik oluştu. Yolda bekleyen araçların sürücüleriyle, eylemi gerçekleştiren kadınlar arasında tartışmalar yaşandı. Kadınlar; 10 dakika süren eylemin ardından ipi çözerek yolu açtı.
Türkiye'den yeni hamle!
Türkiye'den yeni hamle! Ladygin, IDEF-2019 fuarında Zvezda kanalına yaptığı açıklamada, "Uluslararası IDEF-2019 fuarında bu sene Rusya havacılık aracı, hava savunma araçları dahil olmak üzere 400'den fazla teknik araç sunuyor. Hiç şüphesiz ki, asıl ilgiyi hava savunma kompleksi çekti, çünkü herkes Türkiye ile S-400 sevkiyatına ilişkin ses getiren projeyi biliyor. En yakın zamanda, bu proje başarıyla yerine getirilmeye başlanacak. Ayrıca, Türkiye ile uçak ve helikopter alanında yüksek teknolojili işbirliğini gerçekleştirmeye hazırız" ifadesini kullandı.
Reklam
FİRMALAR
Reklam
SERİ İLANLAR