Sanikhaber.com

20 Yıldan Beri Dişlerini Fırçalamayan Amerikalı Jay’ın Muhteşem Değişimi

20 Yıldan Beri Dişlerini Fırçalamayan Amerikalı Jay’ın Muhteşem Değişimi

20 yıl boyunca dişlerini fırçalamadan nasıl yaşadığı büyük bir gizem olan bir adam, ABD’de yayınlanmakta olan vücut değişim programına katıldı ve hayatı değişti.

Çocukken her çocuk gibi dişlerini fırçalamaya üşendiğini söyleyen Jay, dünyanın en rahatsız edici dişlerine kendi çabası sonucunda kavuşan bir genç. Hayat tarzı nerede ve nasıl yaşadığı çok bilinmese de dişlerinden yola çıkarak, daha iyisi varken kötü yolu tercih ettiğini anlamak o kadar da zor bişey değil.

Aslında diş fırçalamak bir yana, diş hekimine düzenli olarak gitmek bile bugün birçok kişi için epey zor bir iş. Hatta bu konuda ciddi psikolojik sorun yaşayan insanlar var. Nitekim inci gibi beyaz dişlere sahip olmak için bunlara katlanmak gerekiyor.

Jay ise hayatı boyunca şans eseri kaçabildiği dişçi koltuğuna bir TV programına katılması sonucu oturdu. Elbette kavuşacağı yeni dişleriyle yaşam tarzını baştan aşağı değiştirmesi gerekiyordu. Neredeyse bütün düşleri sökülüp, yerine implant dişler takılan Jay, epey sancılı ve acılı bir süreç geçirdi. Böyle bir tedaviyi yaptırmak dünyanın her ülkesinde çok pahalı olduğundan Jay, program yapımcılarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

İmplant tedavileri, en yüksek sağlık giderlerinden birisidir. Aynı zamanda uzun ve sancılı süreçler geçirmenizi sağlar. Mesela Jay, bu tedavi için tam 5 ay matkap altına yattı.

Şüphesiz ki programın bize verdiği ders gayet açık: Dişlerinizi fırçalamayı unutmayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ