Sanikhaber.com

Kanal D Ekranlarında Yerini Alacak Olan 19 Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Yarışmanın Kuralları ve Formatı Nasıl İşliyor? Yarışmaya Nasıl Başvuru Yapılır?

Kanal D Ekranlarında Yerini Alacak Olan 19 Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Yarışmanın Kuralları ve Formatı Nasıl İşliyor? Yarışmaya Nasıl Başvuru Yapılır?
  • Medya
  • 24 Mayıs 2017
  • Kanal D Ekranlarında Yerini Alacak Olan 19 Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Yarışmanın Kuralları ve Formatı Nasıl İşliyor? Yarışmaya Nasıl Başvuru Yapılır? için yorumlar kapalı
  • 1.328 KEZ OKUNDU

Bu yaz bilgi yarışmalarına bir yenisi daha ekleniyor. Kanal D ekranlarında yerini alacak olan bilgi yarışması 19, 27 Mayıs cumartesi günü saat 23.30’da izleyiciler ile karşılacak. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının gösterdiği başarının ardından bir kaç tane daha bilgi yarışması programları gelmesi bekleniyor.

Yarışmanın formatı ise şu şekilde: 19 saniye süreniz bulunuyor ve karşınızda 19 soru var. Yarışmanın diğer kuralları hakkında şuanda bir bilgi yok. Yarışmanın ödülü ise oldukça ses getirmesi bekleniyor. Yarışmanın belirlenen ödülü 19.000.000 TL yarışmacılar arasında paylaştırılacak. Yani sadece bir yarışmacı ile değilde birçok yarışmacı birbiriyle yarışacak.

Yalnız yarışmanın geç saatte olması dikkatlerden kaçmış değil, 19’un yayın saati çok geç olabilir yalnız ödülü ise oldukça büyük dağıtacak. Yarışmanın geç yayınlanması akıllarda nasıl bir reyting alacağı sorusunu akla getiriyor.

 Yarışmanın Sunucusu Barış Kılıç Kimdir?

1978’de Malatya’da doğmuştur. 38 yaşındadır. Güllerin Savaşı dizisinde Ömer Sipahi karakteri ile kariyerinin en iyi dönemini yaşamıştır. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Yüksek lisans mezunudur. Amerika’da dil eğitimi almıştır. Adını Feriha Koydum ve Lale Devri dizilerinde de başrol oyuncusu olarak yer almıştır.

 19 Tanıtım Fragmanı

 19 Yarışması Başvurusu Nasıl Yapılır? 

19 yarışmasının başvuruları ise Kanal D’nin iç yapımlarını yapan şirket Production House’nin web sitesinden yapılacak. 19 Yarışması Kanal D’nin iç yapımı olarak ekranlara gelecek. İç Yapımı olması sebebiyle uzun süren bir yarışma programı olması bekleniyor. 19 yarışmasının toplam ödülü de Türkiye’de daha önce verilmemiş en büyük ödüllü bilgi yarışması olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ